+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Poniżej informacja, którą przekazujemy z wielkim zadowoleniem i dumą:

„Szanowni Państwo,
stypendia Miasta Gdyni od wielu lat przyznawane przez miasto Gdynia najzdolniejszym uczniom jak i studentom zostały przyznane.

Z Państwa szkoły stypendium zostało przyznane następującym osobom:
1. Paula Jarocka – stypendium za osiągnięcia w nauce
2. Tomasz Tamulewicz – stypendium za dobre wyniki w nauce oraz osiągnięcia artystyczne

Na stronie Gdynia.pl (https://www.gdynia.pl/mieszkaniec/aktualnosci,4018/stypendia-miasta-gdyni-przyznane,554651) Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek jak również Wiceprezydent ds. jakości życia Bartosz Bartoszewicz w kilku słowach zwrócili się Państwa jak i tegorocznych stypendystów.

W tym roku wyjątkowo nie mamy możliwości z uwagi na obecną sytuację epidemiczną spotkania się osobiście zarówno z Państwem jak i stypendystami na uroczystej gali, ale jak powiedział Wojciech Szczurek – Prezydent Gdyni „jestem jednak pewny, że jeszcze nie raz będzie ku temu okazja, a o wyróżnionych osobach jeszcze nie raz usłyszymy”.

Jeszcze raz gratulujemy pięknych sukcesów uczniów Państwa szkoły. Jest to również Państwa sukces oraz efekt Państwa pracy, zaangażowania i pasji.

Zachęcam do dzielenia się kolejnymi sukcesami wszystkich Państwa uczniów.”

Z poważaniem,
Emilia Koniuszewska

My też gratulujemy Pauli i Tomkowi. Trzymamy kciuki za Wasze dalsze sukcesy!