+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

Witajcie! 
Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy od przypomnienia zasad bezpieczeństwa. Najmłodsi wychowankowie świetlicy stworzyli kodeks dobrego zachowania. Wakacyjne wspomnienia odzwierciedliliśmy poprzez stworzenie galerii prac. 22 września w naszej szkole odbyło się Powitanie Jesieni, a dla dzieci uczęszczających do świetlicy została zorganizowana dyskoteka.
W kolejnym tygodniu, 28 września wspólnie świętowaliśmy Dzień Jabłka. Uczniowie dowiedzieli się jak wiele wartości i witamin mają te owoce. W świetlicy szkolnej odbyło się dużo zajęć plastyczno-technicznych, dzięki którym nasza sala mieni się mnóstwem barw. Powstały galerie prac m.in. „Portret mojego przyjaciela”, „Liskowe love”, „Kolorowe sówki”,
„Jabłuszka” oraz dużo innych ciekawych arcydzieł.
W naszej świetlicy organizujemy dużo zajęć relaksacyjnych, dzięki którym uczniowie klas pierwszych mają możliwość wyciszenia się po emocjonującym dniu.