+48 58 629 39 30/ +48 573 006 705 dwudziestka@sp20gdynia.pl

AKCJA ZIMA 2023

Informujemy, że wszyscy zgłoszeni w terminie chętni do udziału w półkoloniach organizowanych w naszej szkole w ramach Akcji Zima 2023 zostali do nich zakwalifikowani.

Dzięki otrzymanemu finansowaniu pozyskanemu przez Miasto Gdynia ze środków Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF półkolonie są dla wszystkich zgłoszonych uczestników CAŁKOWICIE BEZPŁATNEhttps://www.gdynia.pl/spoleczenstwo,7580/jak-spedzic-ferie-wgdyni,570549

Osoby zakwalifikowane prosimy o złożenie w sekretariacie szkoły niezbędnych dokumentów tj. Karty dziecka, zgody na przetwarzanie wizerunku oraz podpisanej informacji o przetwarzaniu danych osobowych –  dokumenty dostępne są w języku polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim. Powyższe dokumenty w jednej wersji językowej należy wypełnić drukowanymi literami i dostarczyć do sekretariatu szkoły do 10.01.2023r. do godziny 15:00.

W późniejszym terminie zostanie Państwu przekazany dokładny plan półkolonii. Obecnie trwa jego ustalanie, potwierdzanie rezerwacji wyjść itp.
Przydział do konkretnych grup zostanie wywieszony najpóźniej w dniu rozpoczęcia półkolonii na drzwiach wejściowych do szkoły. Termin taki wynika z przyjmowania nadal chętnych do udziały w zajęciach.

SZKOŁA DYSPONUJE JESZCZE WOLNYMI MIEJSCAMI NA PÓŁKOLONIE! OSOBY CHĘTNE DO DOŁĄCZENIA W PÓŁKOLONIACH LUB UDZIAŁU W DWÓCH TURNUSACH – UCZNIÓW KLAS I-V – PROSIMY O JAK NAJSZYBSZY KONTAKT Z SEKRETARIATEM SZKOŁY (58 629 39 30) ORAZ ZŁOŻENIE DOKUMENTÓW.

Zajęcia będą organizowane w dwóch turnusach  od 16.01 do 20.01 i od 23.01 do 27.01, w godzinach 8:00 – 16:00.

Na chętnych uczestników czekają liczne atrakcje:

  • Wyjście do kina, U7, AirSpace, a jeśli pogoda pozwoli na lodowisko i wyjazd na kulig
  • Gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu lub w sali gimnastycznej
  • Zajęcia plastyczne, relaksacyjne, muzyczne, turniej gier planszowych

Ilość miejsc ograniczona. O zamieszczeniu na liście decyduje kolejność zgłoszeń, pierwszeństwo uczestnictwa mają uczniowie cudzoziemscy. Organizator dopuszcza zakwalifikowania ucznia do udziału w obu turnusach półkolonii, jednak warunkiem zakwalifikowania się na oba turnusy, są wolne miejsca, po zakwalifikowaniu się innych zgłoszonych do udziału w przynajmniej jednym turnusie, przy kwalifikowaniu na dwa turnusy obowiązuje kolejności zgłoszeń.
Dokumenty dla nowych chętnych na półkolonie:
Akcja Zima – regulamin
Karta zgłoszenia
Zgoda na samodzielny powrót
Ogólna klauzula informacyjna

Dokumenty do pobrania dla zakwalifikowanych uczestników półkolonii:
Karta dziecko Unicef Gdynia
Zgoda na wykorzystanie wizerunku DO KARTY PL Gdynia
Zgoda na wykorzystanie wizerunku DO KARTY ENG Gdynia
Zgoda na wykorzystanie wizerunku DO KARTY RU Gdynia
Zgoda na wykorzystanie wizerunku DO KARTY UA Gdynia

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych PL
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych RU
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych ENG
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych UA